Farmasi Yeni Üyelere Hoş geldin Hediyeleri

Farmasi girişimcisi olduğunuz andan itibaren sürpriz hediyeler sizleri bekliyor. Sadece 200 TL siparişinize hoşgeldin hediyesi kazanabilirsiniz. 2002 yılı hoşgeldin hediyeleri aşağıdaki gibidir.

NOT: Burada dikkat edilmesi gereken konu kampanya birbiri ile bağlantılı bir kampanyadır. Birinci aşamayı tamamlamadan 2.aşamaya geçemezsiniz. Aşağıdaki 3 hediyeyi de kazanmak istiyorsanız 3 ay boyunca her ay 200 TL puan alışveriş yapmalısınız.

HOŞ GELDİN 1. AY HEDİYELERİ

Sipariş girdiğiniz ilk ay içerisinde 200TL Puana ulaşın, hediyeleriniz kolinizden ANINDA çıksın.

Farmasi 1.ay hediyeleri

HOŞ GELDİN 2.AY HEDİYELERİ

Eğer bir önceki ay hoş geldin 1.ay hediyesini almışsanız sonraki ayda hoş geldin 2.ay hediyelerine hak kazanırsınız. 2.ayınızda da 200 TL Puan sipariş girdiğinizde hoş geldin 2.ay hediyeleri sepetinize otomatik olarak eklenecektir.

Farmasi 2.ay hediyeleri

HOŞ GELDİN 3.AY HEDİYELERİ

Eğer bir önceki ay hoş geldin 2.ay hediyesini almışsanız sonraki ayda hoş geldin 3.ay hediyelerine hak kazanırsınız. 3.ayınızda da 200 TL Puan sipariş girdiğinizde hoş geldin 3.ay hediyeleri sepetinize otomatik olarak eklenecektir.

Farmasi 3.ay hediyeleri

NOT: Görseldeki ürünler temsilidir. FARMASI’nin ürünleri değiştirme hakkı saklıdır. Güncel bilgileri her ay farmasi.com.tr girişimci sayfasında yer alan duyurular kısmından takip edebilirsiniz.

  Ad/Soyad (gerekli)

  Cep Telefonu (gerekli)

  İl/İlçe (gerekli)

   Ad/Soyad (gerekli)

   Cep Telefonu (gerekli)

   İl/İlçe (gerekli)