Farmasi ile Nasıl Kazanırım?

Türkiye’nin 1 Numaralı Doğrudan Satış Markası FARMASİ ile Kazanmaya Şimdi Başlayın! Farmasi girişimcisi olmak her yaşam tarzı için uygundur. İster ekstra kazanç sağlamak, isterseniz tam zamanlı bir iş kurmak veya ekonomik özgürlüğün tadına varmak isteyin…

İhtiyaçlarını Al Kazan, Çevrenle Paylaş Kazan

Girişimci olarak ürünleri indirimli alır, alışverişinizden ekstra teşvik ve sponsor hediyeleri kazanır tasarruf edersiniz, çevrenizle paylaşıp %40’a varan satış kazancı elde edersiniz. Şimdi ürünleri kimlerle paylaşabileceğinizi düşünün ve kendinize bir liste hazırlayın. Aile fertleri, akrabalar, komşular, arkadaşlar, okul arkadaşları, iş arkadaşları, sosyal medyadaki arkadaşlarınız..

Ekip Kur Kazan

Ekip çalışması ile kazancınızı arttırır, çalıştıkça büyür, büyüdükçe kazanırsınız. Ekip kurarak (eşiniz, dostunuz, arkadaşlarınız ve sosyal çevreniz) %21’e varan Performans Primi kazanmaya başlarsınız. Prim kazançlarını görmek için güncel kazanç planı başlığımızı inceleyebilirsiniz.

Lider Yetiştir Kazan

Ekibinizde sizin gibi liderler yetiştirdikçe, çok daha fazla kazanırsınız. Sizin gibi finansal özgürlüğe adım atıp ekip kurmak isteyen arkadaşlarınızla birlikte Lider Yetiştirme Primi kazanmaya başlarsınız. Lider yetiştirme primlerini görmek için güncel kazanç planı başlığımızı inceleyebilirsiniz.

Performans Bonusu Kazan

Müdür/Direktör/Altın/Platin/Zümrüt ve Elmas Ünvanlarına Özel prim kazançlarınıza ek olarak Performans Bonusu kazanırsınız. Performans bonuslarını görmek için güncel kazanç planı başlığımızı inceleyebilirsiniz

İşinizin Patronu Sizsiniz!

Tam zamanlı veya yarı zamanlı çalışabilirsiniz. Farmasi işinizde kazancınızı da çalışma saatlerinizi belirlemek size kalmış. Kaliteli ürünlerden faydalanırken aynı zamanda para kazanıp, yeni insanlarla tanışıp, kendinize iyi bir gelecek hazırlama fırsatını yakalayarak kendi kişisel ve kariyer gelişiminizi sağlayabilirsiniz.

Farmasi’nin size vereceği ürün, pazarlama, kariyer ve güncel moda-makyaj konularındaki eğitimlerle de akımların takipçisi olabilirsiniz.

  Ad/Soyad (gerekli)

  Cep Telefonu (gerekli)

  İl/İlçe (gerekli)

   Ad/Soyad (gerekli)

   Cep Telefonu (gerekli)

   İl/İlçe (gerekli)