Farmasi Dr. Cevdet Tuna Çay Ağacı Serisi

DOĞANIN GÜCÜYLE CİLDİNİZ KONTROL ALTINDA. CİLDİNİZİ KUSURSUZCA DENGELEYEN VE KORUYAN ÖZEL BİR SERİ

Dr. Cevdet Tuna’nın mucizevi formülleri ile tanışın! İşte Çay ağacı Serisi. 

Çay ağacı yağı buharda damıtılmaktadır. Son 80 yıldır Avustralya’da üretilmektedir. Cilt altındaki sebum ile kir tabakasının birleşmesinden oluşan siyah noktaların, mutlaka temizlenmesi gerekir. Siyah noktalar bakteri ile tanıştığında, kırmızı ve enflamasyonlu sivilceler meydana gelir. Bunlara akne adı verilir. Bakterilerin çoğalmasıyla kızarıklık, şişlik ve ağrı oluşur. İltihap meydana gelir. Bu durumun uzun sürmesi sonucu sivilce patlar ve iltihap yayılır.

Çay Ağacı Ürünleri
Çay Ağacı Ürünleri

Cildi kirlerden ve fazla yağdan arındırır. Sivilce ve akneye karşı çözüm sunar.

 • Çay Ağacı Yağı BB Krem – Doğal Çay Ağacı Yağı ile cilt parlaklığını azaltan, dış etkenlere karşı özel koruma sağlar.
 • Çay Ağacı Yağı Deo Roll-On – Çay Ağacı Yağı içeriği ile, ter kokusuna karşı doğal koruma ve etkin bakım sağlar. Cildi rahatlatır. Alüminyum ve tuzları içermez.
 • Diş Macunu Çay Ağacı Yağı ve Naneli – Ağız içi salgınızın alkaliliğini artırarak çürük oluşumunu engellemeye yardımcı olur. Doğal Çay Ağacı Yağı ve yoğun nane aroması ile nefesinizi tazeler.
 • Çay Ağacı Yağı Özel Şampuan – Saç derisini kir ve kalıntılardan arındırarak, uzun süreli temizlik ve ferahlık hissi sağlar.
 • Çay Ağacı Yağı Özel Duş Jeli – Düzenli kullanımda pürüzsüz bir cilde kavuşmanıza ve cildin yağ dengesini korumaya yardımcı olur.
 • Çay Ağacı Yağı SOS Serum – Lokal olarak cilt kusurlarının görünümünü yok eder. Cilt daha pürüzsüz görünür.
 • Çay Ağacı Yağı Temizleme Mendili – Ciltteki makyaj kalıntılarını nazikçe temizler, cildin temiz, nemli ve yumuşak kalmasını sağlar.
 • Çay Ağacı Yağı Kremi – Ciltte ani ve lokal olarak beliren akneye eğilimli cilt görünümünü ve kalıcı izlerin oluşmasını engellemeye yardımcı olur.
 • Çay Ağacı Yağı Balmı – Cilt üzerinde lokal kusurların giderilmesi için geliştirilmiş konsantre balmdır.
 • Çay Ağacı Yağı Sabunu – Cilde tazelik ve canlılık katar. Yüz ve vücut için kullanılabilir.

Anti-inflamatuar ve Anti-bakteriyel Akneye neden olan bakterileri yok eder, irin ve enfeksiyonu kurutmak için gözeneklere nüfuz eder.

Cildin pH seviyesini dengeler Çay ağacı yağı, ph seviyenizi dengeler ve bu da fazla yağ üretimini durdurmaya yardımcı olur.

Fazla yağı nazikçe temizler Sert kimyasallar içeren akne karşıtı ürünlerin aksine, çay ağacı yağı doğaldır ve yatıştırıcı özelliklere sahiptir.

  Ad/Soyad (gerekli)

  Cep Telefonu (gerekli)

  İl/İlçe (gerekli)

   Ad/Soyad (gerekli)

   Cep Telefonu (gerekli)

   İl/İlçe (gerekli)