Farmasi Dr. Cevdet Tuna Aloe Vera Serisi

Cilt bariyeri; gözümüzle görebildiğimiz, derimizin koruyucu görevini üstlenen en üst tabakadır. Bu koruyucu doku içinde, yağ hücreleri bulunur. Bu yağ kalkanı ciltteki nemi korur ve susuzluğu önler. Ancak olumsuz hava şartları, özellikle aşırı soğuk, sıcak ve kuru havalar, rüzgar, kirlilik, sigara, toz, duman, güneşe maruz kalma gibi çevresel etkenler bariyerdeki yağ dokusuna zarar verebilir. Zarar gören cilt bariyerine iyi bir bakım yapılmazsa cilt savunmasız kalır ve nemini kaybetmeye başlar.

Farmasi Aloe vera ürünleri
Dr. C.Tuna Aloe Vera Ürünleri

Böyle bir durumda cildin kendini onarması ve yenilemesi gerekir. Cilt bariyerinizin hasar görmesini engellemek veya hasar görmüş cilt bariyerinizi onarmak için nazik cilt bakım ürünleri kullanılmalısınız. Aloe Serisi’ndeki tüm ürünler; yüksek oranda, Organik ve Ecocert onaylı Aloe Konsantre Suyu içerir. Cilt bariyeriniz onarılırken, aynı zamanda olası hasarlardan korunur. Böylece cildiniz daha pürüzsüz, yumuşak ve genç bir görünüme kavuşur.

Farmasi Aloe Vera Serisi Ürünleri Adım Adım Kullanımı

 • Maske – Cildi rahatlatır. Zeytinyağı ile zenginleştirilmiş formülü cildi yoğun bir şekilde nemlendirir.
 • Losyon – Cilt üzerinde hemen emilir ve yağ kalıntısı bırakmaz. Shea Yağı ile zenginleştirilmiş formülü cilt bariyerini güçlendirir.
 • Peeling – Mikro tanecikler sayesinde cildi ölü hücrelerden arındırır. Vitamin E ile zenginleştirilmiş formülü tazelenmiş ve yumuşak bir cilt sağlar.
 • Krem – Zeytinyağı ile zenginleştirilmiş formülü cilt bariyerini dış etkenlere karşı korumaya yardımcıdır
 • Jel – Koruyucu bir tabaka gibi hassas cildin üzerini kaplar. Üzüm Çekirdeği Ekstresi ile zenginleştirilmiş jel formunda olan ve kolay emilen bu formül vücut yüzeyini rahatlatır.

DOĞALLIĞI TENİNİZDE HİSSEDİN

– ULUSLARARASI ALOE BİLİM KONSEYİ SERTİFİKALI
– ECOCERT ONAYLI
– %100 DOĞAL
– YÜKSEK ORANDA ALOE KONSANTRE SUYU İÇEREN

  Ad/Soyad (gerekli)

  Cep Telefonu (gerekli)

  İl/İlçe (gerekli)

   Ad/Soyad (gerekli)

   Cep Telefonu (gerekli)

   İl/İlçe (gerekli)